LV  |  RU  |  LT  |  EN
Visu veida karogi jūsu biznesam  
Par kompāniju

   Kompānija «WMT Baltic» ietilpst «WeMaTec» kompāniju grupā, piedāvājot preci un pakalpojumus Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu teritorijās, kā arī Skandināvijas valstīs. «WMT Baltic» ir ar vēsturi no 1993. gada, un tā tika radīta, lai piedāvātu materiālus un tehnoloģijas vizuālās reklāmas produkcijas ražotājiem.

 

   Uz doto brīdi kompānijā strādā vairāk kā 70 darbinieku, «WMT Baltic» biroji atrodas Rīgā /Latvija/, Viļņā /Lietuva/ un Tallinā /Igaunija/.

 

   Kompānijas darbībā ir vairāki neatkarīgi darbības virzieni:
- inženieru-tehniskais centrs - «Signmaker.lv», kurš piedāvā tehniku lielformāta drukai, modelēšanai un frēzēšanai;
- «Buvplastikati.lv» ir vadošais piegādātājs Baltijas valstīs lokšņu plastikātu pārdošanā un fasāžu konstrukciju tehnisko risinājumu jomā;
- Ilgstošais un tradicionālais kompānijas virziens - «wmtbaltic» piedāvā visu nepieciešamo vizuālās reklāmas razošanai /pašlīmējošās plēves, stendi, materiāli digitālajai drukai utt./

 

   Kompānijai pieder mūsdienīgs biroja-noliktavas centrs vairāk kā 2000m² platībā, pateicoties kuram klientiem tiek nodrošināts labs serviss un piegādes iespējas.

 

 Kompānijas attīstības soļi:
 
1993: Pirmā Baltijas valstī specializētā veikala reklāmas ražotājiem atvēršana Rīgas /Latvija/ centrā/; 
1996: Pilna spektra pašlīmējošo materiālu piedāvāšana tirgū. Sākums sadarbībai ar kompāniju «Neschen AG»; 
1998: Kompānijas reģistrācija zem nosaukuma «WMT Baltic». Pārdošanas vietu paplašināšana līdz 1000m²; 
1999: Kompānija uzsāk lokšņu plastikātu pārdošanu un kļūst par kompānijas «Kommerling» ekskluzīvo pārstāvi Baltijas valstīs; 
2001: inženieri-tehniskā centra «Signmaker.lv» izveidošana un kompānijas «Roland» produkcijas izplatīšanas sākums. Sākums sadarbībai ar kompānijām «KPMF», «X-Film».
2002: Kompānijai piederošā biroja kompleksa vairāk kā 2000m² platībā atvēršana.
2003: Sākums sadarbībai ar kompānijām «Lucite International» un «Kaysersberg Plastics» - piedāvājamo plastikātu spektra paplašināšana. Atsevišķas firmas «Buvplastikati.lv» izveidošana.
2004: iepazīstināšana ar savu preču brendu: «W-led», «Moredisplays».
2004: Biroja un tehniskā centra atvēršana «Viļņā» /Lietuva/ un sākums pārdošanai Skandināvijas valstīs.
2005: Sākums sadarbībai ar kompānijām «MECAnumeric» /frēzēšanas tehnika/ un «Teckwin» /lielformāta printeri/ piedāvājamās produkcijas pārdošanai Baltijas valstu tirgū.
2006: Kompānijas veidotā žurnāla «Visual Side» izdošanas sākums un konferences «SignForum» organizēšana un novadīšana Rīgā. Kompānijas «Bermaq» produkcijas piedāvāšana Baltijas tirgū.
2007: Kompānijas mācību centra un laboratorās grupas izveidošana.