LV  |  RU  |  LT  |  EN
Visu veida karogi jūsu biznesam  
Kompāniju karogi


   Mūsdienās arvien biežāk karogi tiek izmantoti ne tikai reprezentatīviem mērķiem, bet arī kompānijas, tirdzniecības zīmola u.c. reklāmai. Atšķirībā no citiem reklāmas veidiem, karogs estētiski pievērš uzmanību objektam vai tirdzniecības vietai.

  Jūsu karogs – tas ir stils un respektablums, kompānijas neatkarība un veiksme. Karoga izmantošana rada pabeigtības efektu arhitektūras kompozīcijā, vienlaikus publiski iepazīstinot ar kompāniju. Tādēļ iepriekšminēto apstākļu dēļ firmas karoga izstrādi labāk uzticēt labam dizainerim. Pievērsiet uzmanību, ka patreiz reti kura kompānija iztiek bez sava karoga un tam ir vairāki iemesli. Ieņemot noteiktu vietu dažādos reitingos, kompānija vairs nevar atļauties nevērīgi izturēties pret savu imidžu – pretējā gadījumā tas nekavējoties atstās ietekmi uz tās ienākumiem – izdevīgāk ir «ievērot spēles noteikumus».

   Atkarībā no konkrētajiem uzdevumiem, karogi tiek lietoti gan iekštelpās, gan āra apstākļos. Āra apstākļiem izgatavotie karogi ir caurspīdīgāki, to izgatavošanā tiek izmantoti biezi poliefīra audumi. Iegādājoties karogu izmantošanai iekštelpās, ir jāpievērš pastiprināta uzmanība tā attēla kvalitātei. Iekštelpās karogs ir redzams no neliela attāluma, tādēļ tam ir jābūt nevainojamam.

 

   Karogu iespējams izmantot arī lai reklamētu kādu firmas produkciju vai zīmolu.

 

  Karogus ir iespējams pasūtīt šeit »

 

 

 

   Karogi ir arī sporta komandām – praktiski jebkura personu apvienība vai pat viens cilvēks var izveidot sev karogu, kas kalpotu par tā atpazīšanas vai apvienības simbolu.