LV  |  RU  |  LT  |  EN
Visu veida karogi jūsu biznesam  
Gruntī uzstādāmie

■ Gruntī ustādāmie karogu masti

 

Stiklšķiedras karogu masti

 Alumīnija karogu masti

 

Krāsaini plīvojoši karogi ar elegantiem karogu mastiem no stikla šķiedras vai alumīnija vienmēr pievērš uzmanību.

 

 

  

● Stiklšķiedras karogu masti

 

 

 Galvenās īpašības:

 

Elegance.

Izturība. Karogu masti atbilst Eiropas standartam, iztur vēja slodzi līdz 25 m/sek.

Ilgmūžība. Noturīgi pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem un UV-starojumu. Nav nepieciešama papildus aprūpe. Karogu masti nerūsē un neizbalo, kā rezultātā nav nepieciešama papildus apstrāde un krāsošana.

Formas saglabāšanās. Atšķirībā no metāla karogu mastiem, saliecoties stiklšķiedras karoga masts nedeformējās, bet atgriežas savā iepriekšējā stāvoklī.

Vienkāršība uzstādīšanā. Pateicoties vieglumam un cilpu unikālajai sistēmai, karogs mastā ir viegli paceļams un nolaižams, karogu mastu var uzstādīts pat viens cilvēks bez citu palīdzības.

 

 Karoga masta augstums, m.

 6

 7

 8

 9

 10

 12

 14

 16

18

 noliktavā

 ir

ir

ir

 ir

ir

 ir

*

*

 *

* - pasūtot

 

Ir iespējami šadi stiklšķiedras karogu mastu komplektācijas veidi:

 - Standart. Karoga masts ar tradicionālo atvērto /vaļējo/ trosi karoga pacelšanai.

 - Winch. Karoga masts ar slēgto troses sistēmu karoga pacelšanai. Tiek izmantota karoga aizsardzībai pret nesankcionētu nolaišanu.

 

 

Ārēja sistēma STANDART

Iekšēja sistēma WINCH

 

 - Banner bar. Karoga masts ar horizontālo stieni, kurš nodrošina karoga stāvokli izvērstā veidā jebkuros laika apstākļos, piemēram lielā vējā. Šajā gadījumā nolaist karogu var tikai tādā gadījumā, ja karoga masts atrodas horizontālā stāvoklī.

 - Banner lift. Atšķiras no «Banner bar» ar to, ka karogu pacelt un nolaist ir iespējams karoga mastam atrodoties vertikālā stāvoklī.

   

● Alumīnija karogu masti

 

 - izgatavoti no alumīnija ar kvalitatīvu anodētu virsmu, tie nerūsē un nav nepieciešama papildus apkope vai krāsošana;

 - karogu masti tiek piegādāti koplektācijā, kurā ietilpst: trose, stiprinājuma sistēma, cilpas veida mezgls stiprināšanai pie pamata, - atliek tikai pasūtīt karogu;

 - sastāv, atkarībā no augstuma, no 2 (karogu masti 6-8m augstumā) vai no 3 (karogu masti 10 - 12 m augstumā) alumīnija posmiem, kuri savā starpā savienojas ar alumīnija tapu palīdzību, kas padara vieglu un pieejamu piegādi uz objektu, kā arī vienkāršo karogu mastu piegādi reģionos.

 - karogu masti ir pieejami anodēta sudraba vai zelta krāsā, vai arī var būt nokrāsoti kādā no RAL krāsu paletes.

 

 

  Alumīnija karogu mastu komplektāciju veidi:

 

Standart. Karogs tiek pacelts ar auklas palīdzību, kura karoga masta ārpusē. Aukla ir sasieta ar jūrnieku mezglā, kurš atrodas 1.5m augstumā no zemes. Karoga masts ir piestiprināts pie betona pamatnes ar montāžas patronas palīdzību.

 

Super. Aukla iekšpusē ir aizslēgta aiz atslēgas (aizkavē troksni, kurš rodas auklai sitoties pret mastu un pasargā pret karoga nozagšanu). Karoga masts ir piestiprināts pie betona pamatnes ar montāžas patronas palīdzību.

 

 

Ārēja sistēma STANDART

Iekšēja sistēma

 

Super Windtracker (super + banner ). Karoga masts ar auklu caurules iekšpusē un horizontālu stieni, kurš no augšas piestiprināts pie rotējošā cokoļa, kurš pat bezvējā saglabā karogu izvērstā veidā. Karoga masts ir piestiprināts pie betona pamatnes ar montāžas patronas palīdzību.

 

Exclusive. Sastāv no viena elementa - cilindriskas alumīnija caurules 101,5 mm diametrā. Karogs stiprinās pie slīdošām cilpām, kuras piestiprinātas pie karoga masta. Karogu paceļ un nolaiž ar roktura palīdzību. Pēc karoga nomaiņas rokturi var nomainīt uz atslēgu, lai pasargātu karogu no nozagšanas. Karoga masts uzstādāms uz paliktņa ar auklu.

Tiek piedāvāti 6, 8, 9, 10 un 12m augstuma karogu masti.